AC Liberty Direct

Nowość w AC Liberty Direct

Zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci Liberty Direct będą mogli korzystać z dwóch nowych opcji, jakie wprowadził ubezpieczyciel. Pierwsza z nich to „Warsztat”, a druga „Warsztat Plus”. Nowa oferta skierowana jest do klientów, którzy wykupią pakiet ubezpieczenia OC i Autcasco standard.

Opcja „Warszat” przeznaczona jest dla samochodów, które nie są starsze niż 5 lat i umożliwiają likwidację szkody bez utraty wartości na zamiennikach części oryginalnych.

Druga z opcji stworzona jest dla samochodów w wieku do 3 lat. Gwarantuje właścicielom likwidację szkody bez utraty wartości pojazdu, a także naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów, przy użyciu oryginalnych części. Obydwie oferty możemy zamówić poprzez stronę internetową firmy, telefon lub osobiście w siedzibach firmy.

„Nowa oferta AC została stworzona z myślą o klientach, którzy szukają szerokiej ochrony przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze i równocześnie oczekują indywidualnych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb” – komentuje Marcin Andrzejczyk, kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct. Dodaje również, że taki sposób projektowania polisy daje klientom większe możliwości decyzji o zakresie polisy i pewność, że ich pieniądze są przeznaczone na usługi, z których rzeczywiście mogą skorzystać.

Obydwie opcje są dostępne w pakiecie OC i AC Standard. Pakiet ten chroni właściciela pojazdu przed negatywnymi skutkami finansowymi wyrządzonych szkód. Obejmuje uszkodzenia, zniszczenia, utratę pojazdu, utratę wyposażenia w tym również szyb, powstałe w wyniku kradzieży lub zdarzenia drogowego. Pakiet obejmuje także uszkodzenie samochodu przez osoby trzecie, a także przyczyny losowe, jak powódź, huragan. Pakiet obejmuje zarówno terytorium Polski jak i Europy.