Ranking polis OC – najtańsze Liberty Direct

Pierwsze miejsce za tanie OC znów dla Liberty Direct. Po niej MTU i PZU – zobacz ranking tanich ubezpieczeń OC.

Co pewien czas publikujemy informacje odnośnie ofert jakie prezentują nam Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Dobrze pamiętamy dzień (około 2 lat temu), kiedy to firma Liberty Direct wskakiwała na najwyższe pozycje w rankingach ubezpieczeń OC. Inne firmy, które nie radziły sobie jeszcze dobrze z internetową obsługą klienta, często oczerniały ubezpieczycieli direct twierdząc, że ich ceny doskonale świadczą o jakości usług.

Fakty jednak mówią co innego. Kierowcy na licznych forach ubezpieczeniowych i motoryzacyjnych chwalą sobie ubezpieczenia OC i AC takich właśnie firm.

Jak wiadomo nowe marki powoli zdobywają swoich klientów na rynkach zagranicznych za czym idzie wyższa jakość usług!

Od ponad roku użytkownicy motobiznes’u pokazują nam, że Liberty Direct nadal oferuje najtańsze OC.

Należy pamiętać, że Liberty Direct to międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa, która oferuje produkty ubezpieczeniowe w ponad 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Istnieje ona w USA od 1912 roku i jest jednym z liderów, zajmując wysokie 71 miejsce na liście Fortune 500.

Liberty Mutual posiada wiele atrakcyjnych ofert dla osób indywidualnych, a także instytucjonalnych. Starannie stworzone produkty dla Klientów korporacyjnych sprzedawane są właściwie na wszystkich rynkach w Europie. W naszym kraju od 2002 r. posiada je sp. Liberty International Underwriters poprzez usługi brokerskie.

Warto pamiętać, że firma Liberty Direct weszła ze swoją ofertą OC do Polski b. niedawno – 2007 roku. W naszym kraju jest to czołowa firma oferująca ubezpieczenia samochodowe OC AC przez telefon i Internet.

Tak późne wejście Liberty Direct do Polski było podyktowane jedynie niekorzystnymi przepisami, które obowiązywały w naszym kraju i Unii Europejskiej. Po tych zmianach pojawiali się także inni ubezpieczyciele jak AXA, LINK4, AVIVA. Sprawdź cenę na OC AC swojego samochodu.