Ubezpieczenie turystyczne AXA

Ubezpieczenie podróżne z dostępem przez komórkę

Towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w prowadzaniu nowych ofert, które mogą mieć wpływ na podjęcie decyzji przez klienta. Kolejne oferty są coraz bardziej atrakcyjne.

W ostatnim okresie AXA wprowadziła do swojej oferty, ubezpieczenie turystyczne sprzedawane przez telefon. Cechą charakterystyczną oferty jest to, że można ją kupić szybko, tanio, łatwo i to zarówno przed podróżą jak również podczas jej trwania.

Produkt, który został zaproponowany klientom powstał we współpracy Axa Polska z IPA Polska, oraz Nokią i Psiloc (firmy działające w technologiach) i jest adresowany głównie do użytkowników platformy turystycznej World Traveler. Na początku usługa będzie dostępna dla klientów z Europy i Rosji, a w końcowym efekcie i całego świata.

Tak więc ci użytkownicy, którzy w swojej ofercie posiadają telefony Nokia i aplikację World Traveler mogą w bardzo prosty sposób wykupić powyższy pakiet ubezpieczenia turystycznego w dowolnym momencie podróży (przed lub po jej rozpoczęciu).

Powyższa oferta powstała z myślą o mobilnym kliencie, do którego potrzeb została dostosowana (sposób zakupu i wybór odpowiedniego ubezpieczenia).

Ubezpieczyciel ze swoją innowacyjną ofertą wyszedł naprzeciw zmieniającym się trendom w sposobie podróżowania i zmianom w stylu życia. Podróżny ma szansę wykupienia ubezpieczenia przy okazji załatwiania innych spraw związanych z planowaną podróżą.

Z pewnością możliwość dodatkowych usług dostępnych przez telefon komórkowy będzie miała w przyszłości znaczący wpływ na rynek ubezpieczeń w Polsce.

Od teraz dzięki dostępnej na telefonie komórkowym platformie World Traveler wykupienie ubezpieczenia turystycznego nie będzie problemem nawet jeżeli z jakiejś przyczyny zapomnimy tego dokonać w odpowiednim czasie.

Zaawansowane technologie mobilne z poziomu telefonu komórkowego pozwalają wykupić ubezpieczenie praktycznie w każdym momencie i co najważniejsze potrafią przypomnieć użytkownikowi jeżeli zapomni je wykupić.

World Traveler jest funkcjonalną, mobilną platformą posiadającą kompleksowe informacje dla podróżnych. Platforma została stworzona przez firmę Psiloc. Dzięki niej użytkownik za pośrednictwem smartfona może skorzystać z wielu usług, takich jak: raport pogodowy z każdego miejsca na świecie, rezerwacja hoteli, przelicznik kursu walut i ubezpieczeniepodróży.

World Traveler jest dostępne w 18 wersjach językowych.