Zmiany w ofertach, wakacyjne promocje

Zmiany w ofertach, wakacyjne promocjeWakacje to czas zwiększonego ruchu pojazdów na drogach, z przyczyn naturalnych jest to okres , kiedy potencjalny klient będzie bardziej skłonny do skorzystania z ofert ubezpieczycieli. Np. w Link4 mamy możliwość wygrania aparatu BenQ C1035, warunkiem jest podpisanie umowy na pakiet AC i OC oraz poprawne udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie przez konsultanta. Promocja jest reklamowana w telewizyjnych spotach oraz na największych portalach internetowych.

Z kolei Aviva postanowiła wprowadzić nowy produkt do swojej oferty. Chodzi o rodzaj ubezpieczenia wybiórczego AC, szerzej znanego pod nazwą Mini Autocasco lub też Autocasco Economic. W ramach ubezpieczenia klient otrzymuje ochronę przeciw kradzieży pojazdu z włamaniem oraz utraty w wyniku rozboju, jak również uszkodzenia pojazdu w wyniku pożaru w czasie postoju.

Rozwiązanie proponowane przez TU Aviva jest jedną z wielu propozycji wybiórczych ubezpieczeń AC. W chwilo obecnej na rynku dostępne są także ubezpieczenia od szyb i samej kradzieży.